Hurra! Koniec nauki!:)

Autor: W. Noga

Zak2022 1723 czerwca miała miejsce ostatnia akademia z udziałem ósmoklasistów.
W wierszach i piosenkach podziękowali swoim nauczycielom za wspólne lata i z humorem przypomnieli zabawne wydarzenia.

Potem Pan Dyrektor skierował do uczniów słowa uznania za trud włożony w naukę, zwłaszcza w tak trudnym czasie. Podziękował również rodzicom za współpracę i zaangażowanie w życie szkoły.

Na koniec zostały wręczone dyplomy i nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz w konkursach i zawodach sportowych. A wzorowi uczniowie, zgodnie z tradycją, wpisali się do Złotej Księgi (ich wychowawcy z radością uczynili to samo:).

Gratulujemy wszystkim!
Życzymy Wam sukcesów w nowych szkołach, jak i w życiu osobistym! :)
Będziemy o Was pamiętać!

24 czerwca szczęście malowało się na twarzach uczniów kl. I – VII, bo tego dnia odebrali świadectwa.
Wzruszenie towarzyszyło jedynie trzecioklasistom, którzy żegnali swoje wychowawczynie ...

Hurra! Koniec nauki!
Życzymy udanych wakacji! :)