ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

Nabór do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa - klasa IV - AKTUALIZACJA

Dyrekcja

plakat KS 2020Szanowni Państwo

W naszej szkole rusza nabór do oddziału sportowego do klasy IV o profilu piłka siatkowa  na rok szkolny 2020/2021.

Zapraszamy uczniów obecnych klas III do udziału w rekrutacji. W oddziale sportowym kształcić się mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Warunkiem utworzenia oddziału sportowego jest zakwalifikowanie się do niego co najmniej 20 uczniów w pierwszym roku szkolenia.

Uczniom oddziału sportowego zapewniamy: wszechstronny rozwój fizyczny, opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej i trenerskiej, opiekę lekarską oraz fizjoterapeuty, odpowiednią bazę treningową, udział  w turniejach, zawodach, możliwość reprezentowania szkoły.

Nasze klasy sportowe są pod patronatem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i SKPS DUNAJEC.

W ramach oddziału sportowego uczniowie będą realizować tygodniowo 10 godzin zajęć sportowych, w tym 6 godzin szkolenia sportowego z piłki siatkowej oraz 4 godziny wychowania fizycznego w ramach ramowego planu nauczania szkoły podstawowej.

Zapisy do oddział sportowego na rok szkolny 2020/2021 potrwają do 20 marca 2020 r.

O ile sytuacja nie ulegnie zmianie to próby sprawności fizycznej do klasy IV, zostaną przeprowadzone 30 marca br. o godz. 11.30. Testy będą przeprowadzone na hali sportowej przy naszej szkole. Osoby zainteresowane - obecność obowiązkowa.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, oświadczenie i kwestionariusz można przesłać drogą elektroniczną (możliwy scan lub zdjęcie) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!!!!!