ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

Nabór do klasy sportowej o profilu piłka siatkowa - klasa IV

Dyrekcja

plakat KS 2020Szanowni Państwo

W naszej szkole rusza nabór do oddziału sportowego do klasy IV o profilu piłka siatkowa  na rok szkolny 2021/2022.

Zapraszamy uczniów obecnych klas III do udziału w rekrutacji. W oddziale sportowym kształcić się mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Warunkiem utworzenia oddziału sportowego jest zakwalifikowanie się do niego co najmniej 20 uczniów w pierwszym roku szkolenia.

Uczniom oddziału sportowego zapewniamy: wszechstronny rozwój fizyczny, opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej i trenerskiej, opiekę lekarską oraz fizjoterapeuty, odpowiednią bazę treningową, udział  w turniejach, zawodach, możliwość reprezentowania szkoły.

Nasze klasy sportowe są pod patronatem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i SKPS DUNAJEC.

W ramach oddziału sportowego uczniowie będą realizować tygodniowo 10 godzin zajęć sportowych, w tym 6 godzin szkolenia sportowego z piłki siatkowej oraz 4 godziny wychowania fizycznego w ramach ramowego planu nauczania szkoły podstawowej.

Zapisy do oddział sportowego na rok szkolny 2021/2022 potrwają do 23 marca 2021 r.

Próby sprawności fizycznej do klasy IV, zostaną przeprowadzone 25 marca br. o godz. 12.15. Testy będą przeprowadzone na hali sportowej przy naszej szkole. Osoby zainteresowane - obecność obowiązkowa.

Oświadczenie i kwestionariusz należy dostarczyć do sekretariatu szkoły, ul. Szkolna 9.

Serdecznie zapraszamy!!!!!