ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

REKRUTACJA do klas pierwszych i przedszkola

Dyrektor - Andrzej Hasslinger

Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych/do przedszkola przebiega bez zmian.

• W obecnej sytuacji zalecamy KONTAKT TELEFONICZNY ze szkołą/ przedszkolem: 18 444 34 80,
  • W trakcie rozmowy przekażemy informacje na temat rekrutacji oraz przypomnimy nasze adresy mailowe, który są następujące:
  • Na te adresy możecie Państwo przesłać zdjęcie lub scan wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły/przedszkola. Oryginał wniosku doniesiecie Państwo po zakończeniu okresu zawieszenia zajęć.
  • Jeśli nie posiadacie Państwo możliwości wykonania zdjęcia lub scanu wniosku proszę o podyktowanie podstawowych danych przez telefon a pozostałe dane, niezbędne do trybu rekrutacyjnego, przekażecie Państwo po wznowieniu zajęć.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3

mgr inż. Andrzej Hasslinger