ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

Zapisy na rok szkolny 2021/2022

Dyrekcja
Kategoria:

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nowym Sączu informuje, że rozpoczęto działania związane z zapisami do placówki na rok szkolny 2021/2022

  • Oddziały przedszkolne

DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE JUŻ DO NASZEJ PLACÓWKI - zapisywane po raz kolejny do oddziału przedszkolnego „zerówki” lub całodziennego oddziału przedszkolnego poprzez złożenie DEKLARACJI o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. TERMIN:  do 17 lutego 2021

DZIECI Z TERENU NOWEGO SĄCZA - zapisywane po raz pierwszy do oddziału przedszkolnego „zerówki” lub całodziennego oddziału przedszkolnego – podlegają rekrutacji. Konieczne jest złożenie WNIOSKU wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego. TERMIN: od 1 do 29 marca 2021 r.

  • Klasy pierwsze

DZIECI Z OBWODU SZKOŁY - zgłaszane są przez rodziców kandydata zamieszkałego w obwodzie szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków. Konieczne jest złożenie PODANIA. TERMIN: od 1 marca 2021r. Prosimy zgłaszać dzieci do 15 marca w związku z planowaniem pracy na przyszły rok szkolny.

DZIECI SPOZA OBWODU SZKOŁY – PODLEGAJĄ REKRUTACJI „na wolne miejsca”. Należy złożyć WNIOSEK wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków o przyjęcie do klasy pierwszej. TERMIN: od 1 do 7 czerwca 2021.

Prosimy o przestrzeganie terminów.

Zapisy w sekretariacie szkoły przy ul. Szkolnej 9 codziennie 8.00 – 14.00.

tel.: 18 444 34 80

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druki dostępne są także w sekretariacie szkoły.

 ZAPRASZAMY! CZEKAMY NA WAS!