ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

Zostań dyplomowanym Mikołajem

M. Dorbach

wolontariat plakatWolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu zaangażowali się w akcję organizowaną przez Stowarzyszenie SURSUM CORDA i poprzez pomoc im mamy wszyscy w szkole okazję SPEŁNIĆ WYBRANE MARZENIE DZIECKA

Świętym Mikołajem może zostać każdy, wystarczy odrobina chęci i ogromneeee serce :) 

Rodziny podopiecznych Stowarzyszenia SURSUM CORDA z Programu "Na Ratunek" często stają przed dylematem: kupić leki, zapłacić za rehabilitację, czy spełnić marzenie ukochanego dziecka? Wspólnie z Wami chcemy rozwiązać ten dylemat!

Są dzieci, które bardzo potrzebują spełnionych marzeń i wiary w Mikołaja. Ta wiara dodaje sił w walce z chorobą i niepełnosprawnością. Takim dzieckiem jest 6-letni Antoś, którego wybrali nasi szkolni wolontariusze po przeczytaniu Jego listu do Mikołaja.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH uczniów, rodziców i nauczycieli o wsparcie naszych działań i zakup w najbliższym tygodniu upieczonych przez wolontariuszy smakowitych i pięknych świątecznych pierniczków!!!

Dochód uzyskany z ich sprzedaży umożliwi nam zakup wymarzonych zabawek dla Antosia. Zapraszamy Was do magicznego świata Mikołaja, gdzie radość wybucha w sercu dziecka i każdego Mikołaja.

Przekonaj się sam! :-)