Autor: M. Dorbach, U. Popardowska-Chruściel

achievement 3556674 640Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy jako wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu. Będziemy kontynuować działalność charytatywną z poprzednich lat. Nowe pomysły mile widziane!

Zapisujecie się osobiście u Pedagoga Szkolnego w budynku B w czasie dyżurów w pok. 22, w budynku A w gabinecie pedagoga lub u Pani Ewy Poręby-Bereś.

Należy pobrać formularze do wypełnienia i podpisania przez rodziców i zwrócić je jak najszybciej oraz podpisać z nami porozumienie. Brak formularza i porozumienia wyklucza ucznia z Klubu.

Zachęcamy do bezinteresownej, wspólnej działalności na rzecz innych, która daje olbrzymią satysfakcję!

Opiekunowie SKW

Małgorzata Dorbach i Ewa Poręba-Bereś