ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

Niecodzienne wydarzenia

Zwieńczenie akcji "Październik miesiącem dobroci dla zwierząt"

R. Bałuka

Czytaj więcej...Dzisiaj nastąpiło zwieńczenie akcji prowadzonej w październiku pod nazwą Październik miesiącem dobroci dla zwierząt.

Klasa Ia, która zebrała najwięcej darów dla zwierząt znajdujących się w schronisku, otrzymała gratulacje, dyplom oraz słodki prezencik od organizatorek.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, a szczególnie uczennicom kl. 6a – Zuzannie Wesołowskiej, Karolinie Pulit i Kamili Citak, które wykazały się świetnymi zdolnościami organizacyjnymi.

Opiekunowie akcji - klasa 6a oraz p.R.Bałuka i p.U.Filas-Zakrzewska

„Teraz jest wojna, kto handluje ten żyje…”

K.Citak

Czytaj więcej...W takim patriotycznym klimacie szkolny chór „Tryton” wraz z dyrygentką Katarzyną Citak zorganizował WIECZOREK PATRIOTYCZNY. Tematem wydarzenia była 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. W repertuarze przedstawienia było 15 piosenek z lat 1939-1945, które przeplatały się z wierszami również z tego okresu. Niektóre piosenki, jak i wiersze, wykonane były nie tylko w języku ojczystym, ale również w języku angielskim.
W klimacie kawiarenki, gdzie scenografią były biało – czerwone flagi, stroje, róże, serwety, ciasteczka, a wszystko oświetlone blaskiem palących się świec, nadało niesamowity klimat przedstawienia. Całą salę wypełnili zaproszeni goście, między innymi nauczyciele, rodzice oraz znajomi. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom a w szczególności p. dyrektorowi Andrzejowi Hasslingerowi, wicedyrektorom: p. Ewie Bogdańskiej oraz p. Wiesławowi Mrzygłódowi.

Czytaj więcej...

Nowy adres witryny

J. Paszka

Czytaj więcej...Informujemy, że w ostatnich dniach nastąpiła zmiana adresów naszych serwisów internetowych. Nowe adresy oficjalnej strony szkoły to sp3ns.edu.pl oraz www.sp3ns.edu.pl. Platforma edukacyjna dostępna jest pod adresem platforma.sp3ns.edu.pl.

Dotychczasowy adres będzie działał do końca grudnia, po Nowym Roku nasze serwisy dostępne będą jedynie za pośrednictwem wyżej wymienionych adresów. 

Andrzejkowe tańce – hulańce

WioLeg

Czytaj więcej...27 i 28 listopada odbyły się w szkole zabawy andrzejkowe, w których wzięli udział uczniowie  klas IV-VI i VII-VIII.
Radość nie opuszczała naszych tancerzy szkolnych do końca imprezy! (oby taki zapał taneczny można było przełożyć w naukę…  :)

Życzenia dla wszystkich Andrzejów:

Niech zawsze Wam szczęście sprzyja,
a pech z daleka Was omija! :)

Czytaj więcej...