ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

Osiągnięcia uczniów

Sukcesy uczniów w konkursie „Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności”

Wicedyrektor - W. Mrzygłód

418 czerwca 2021 roku w budynku głównym Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród oraz wyróżnień dla uczniów finalistów konkursu historycznego. Była to XX edycja rejonowego konkursu historycznego "Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności" organizowanego z okazji 130.rocznicy urodzin i 80.rocznicy śmierci Bolesława Barbackiego.

Uczniowie naszej szkoły zostali nagodzeni i wyróżnieni: II nagrodę otrzymał Jarosław Skrzypiec z klasy 8a, wyróżnienia otrzymali otrzymali: Tomasz Czyżycki z klasy 8a, Gabriela Krężołek i Adrian Sobczyk z klasy 6s. Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele historii: Małgorzata Tyliszczak-Słyś oraz Wiesław Mrzygłód.

Gratulacje!

Czytaj więcej...

Sukces Gabrysi!

R. Bałuka

talentPiąta, jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu literackiego „Popisz się talentem” 2021 dla szkół podstawowych została rozstrzygnięta. Uczestnicy mieli napisać relację z przyszłości, z 2121 roku, jako reporterzy stacji telewizyjnej.

Spośród 4023 nadesłanych prac jury wybrało 30 najlepszych opowiadań, a ich autorzy zdobyli tym samym tytuły laureatów konkursu. Wśród nich znalazła się uczennica klasy 7b, Gabrysia Grzędzielska. Cieszymy się z jej sukcesu i gratulujemy wyobraźni, pomysłowości i umiejętności literackich. Brawo!!!

Michał Ćwikiel - LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

M. Tyliszczak-Słyś

      Uczeń naszej szkoły – Michał Ćwikiel z klasy VIIa został laureatem XXVI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy”.
 Naszemu laureatowi serdecznie gratulujemy pracowitości i wytrwałości!

Wyróżnienie na XV Międzynarodowym Przeglądzie Plastycznym "Ogród Piękna, Dobra i Radości"

S. Hyży

paint brush 5702384 64020.05.2021r. w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu zostały wręczone nagrody i wyróżnienia z Międzynarodowego Przeglądu Prac Plastycznych "Ogród Piękna, Dobra i Radości - Wiosenne Odrodzenie". Wśród 707 prac z 87 placówek z Polski i innych państw np. Chin, Ukrainy, Litwy czy Słowacji została wyróżniona przez jury praca naszej uczennicy z kl.5b Marleny Kalarus. Gratulujemy!!!

Kolejny sukces, tym razem artystyczny

R. Łukasik

12 maja 2021 r. w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbyło się wręczenie nagród laureatom IX Wojewódzkiego Przeglądu Działań Artystycznych „Baltazar”.
W Konkursie Plastycznym  „Lokomotywa rozmaitości Juliana Tuwima” nagrodę otrzymała Wiktoria Gieniec, uczennica klasy 8b. Gratulujemy!!!
Wiktoria wykonała ilustrację do wiersza pt. „Kotek”.
Dziękujemy laureatce i wszystkim uczestnikom za udział i piękne prace. Życzymy wszystkim dalszego rozwoju artystycznego.

Czytaj więcej...