ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

Sukcesy uczniów w konkursie „Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności”

Wicedyrektor - W. Mrzygłód

418 czerwca 2021 roku w budynku głównym Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród oraz wyróżnień dla uczniów finalistów konkursu historycznego. Była to XX edycja rejonowego konkursu historycznego "Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności" organizowanego z okazji 130.rocznicy urodzin i 80.rocznicy śmierci Bolesława Barbackiego.

Uczniowie naszej szkoły zostali nagodzeni i wyróżnieni: II nagrodę otrzymał Jarosław Skrzypiec z klasy 8a, wyróżnienia otrzymali otrzymali: Tomasz Czyżycki z klasy 8a, Gabriela Krężołek i Adrian Sobczyk z klasy 6s. Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele historii: Małgorzata Tyliszczak-Słyś oraz Wiesław Mrzygłód.

Gratulacje!

123

5

Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Functional
Tools used to give you more features when navigating on the website, this can include social sharing.
Joomla!
Accept
Decline