ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

Przedszkolaki też uczą się zdalnie

B. Bugajska
Kategoria:

Nasi  najmłodsi podopieczni z grupy Sówki przy dużym zaangażowaniu rodziców pilnie realizują zadania z podstawy programowej we własnych domach. Codziennie otrzymują od wychowawców kilka propozycji ciekawych zadań tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.  Przedszkolaki  pod czujnym okiem rodziców, malują, wycinają, rozwiązują łamigłówki, sadzą rośliny, sprzątają świat w Dzień Ziemi i ochoczo uczą się ekologii. Układają też puzzle online, śpiewają poznane w przedszkolu piosenki  i oglądają edukacyjne bajki. Pięknie robią laurki, śpiewają sto lat i gratulują naszej pani Paulince, która niedawno miała swój "Wielki Dzień" :-)  Mimo, że czas im płynie szybko już czekają na chwilę, kiedy wrócą do przedszkola, aby bawić się wspólnie.