ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

Bal karnawalowo - walentynkowy

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

 WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE – JAK CO ROKU W KARNAWALE 

Corocznym zwyczajem stało świętowanie  WALENTYNEK   w bajkowych przebraniach. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami tańcząc  przy swoich ulubionych utworach. Dzieci przygotowały walentynki i obdarowywały nimi kolegów i koleżanki. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balu.