ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

REKRUTACJA do klas pierwszych i przedszkola

Dyrektor - Andrzej Hasslinger
Kategoria:

Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych/do przedszkola przebiega bez zmian. 

  • W obecnej sytuacji zalecamy KONTAKT TELEFONICZNY ze szkołą/ przedszkolem: 18 444 34 80,
  • W trakcie rozmowy przekażemy informacje na temat rekrutacji oraz przypomnimy nasze adresy mailowe, który są następujące:
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Na te adresy możecie Państwo przesłać zdjęcie lub scan wniosku o przyjęcie dziecka do szkoły/przedszkola. Oryginał wniosku doniesiecie Państwo po zakończeniu okresu zawieszenia zajęć. 
  • Jeśli nie posiadacie Państwo możliwości wykonania zdjęcia lub scanu wniosku proszę o podyktowanie podstawowych danych przez telefon a pozostałe dane, niezbędne do trybu rekrutacyjnego, przekażecie Państwo po wznowieniu zajęć.

Z poważaniem Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3

mgr inż. Andrzej Hasslinger

Zapisy na rok szkolny 2020/2021

Dyrekcja
Kategoria:

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Nowym Sączu informuje, że ROZPOCZĘTO ZAPISY na rok szkolny 2020/2021.

Prosimy o przestrzeganie terminów i składanie kompletnej dokumentacji.
Zapisy w sekretariacie szkoły przy ul. Szkolnej 9 codziennie 8.00 - 15.00

ZAPRASZAMY! CZEKAMY NA WAS!

Czytaj więcej...