Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Skrzaty w Miasteczku Galicyjskim

Wygasa

Autor: G. Lasko - Stelmach
Kategoria:

sk g 1 e9299Przedszkolaki z w ramach zajęć uczestniczyły w warsztatach z ceramiki w Miasteczku Galicyjskim. Na miejscu zapoznały się z gatunkami gliny, sposobami jej oczyszczania i przygotowania oraz z technikami zdobienia. Odbyła się prezentacja metod suszenia i wypalania naczyń, a także praktyczna nauka ręcznego modelowania prostych form. Potem zaproszono dzieci do wykonania glinianych naczyń.
Przedszkolaki wykonały prace z radością i dużym zaangażowaniem.

Takie zajęcia  dobrze wpływają na harmonijny rozwój, wyciszają, uczą skupienia i cierpliwości. Rozwijają również wyobraźnię, zdolności manualne, a przede wszystkim są wspaniałą zabawą!

Przedszkolaki w Nibylandii

Wygasa

Autor: B. Bugajska
Kategoria:

IMG 20240321 102503 3584cNajmłodsze przedszkolaki w pierwszy dzień wiosny udały się na wagary do sali zabaw Nibylandia. Wycieczka była bardzo udana :) Dzieci aktywnie spędziły czas, chętnie bawiły się na konstrukcji, zjeżdżały do basenów z kulkami i korzystały ze wszystkich atrakcji sali zabaw.

Dzień Kobiet w grupie Jagódki

Wygasa

Autor: B. Bugajska
Kategoria:

IMG 20240308 0902268 marca to doskonała okazja, by nauczyć naszych małych przedszkolaków, że to ważne święto wszystkich kobiet, także tych najmłodszych. Dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane, aby wspólnie celebrować to ważne wydarzenie. Przedszkolaki wspólnie odśpiewały piosenkę, wykonały laurki, a chłopcy przystąpili do wręczania kwiatów i składania życzeń.

Zwierzątka w przedszkolu

Wygasa

Autor: B. Bugajska
Kategoria:

IMG 20240305 105725W przedszkolu odbyły się warsztaty, których celem było poszerzenie wiedzy dzieci na temat życia, zachowania i żywienia zwierząt mieszkających w gospodarstwie. Do naszych najmłodszych przedszkolaków zawitała kurka wędrowniczka i przyjaciele. Dzieci wysłuchały bajki, rozwiązywały zagadki, mogły też zobaczyć i pogłaskać zwierzątka, które nas odwiedziły w przedszkolu.

Walentynki

Wygasa

Autor: B. Bugajska
Kategoria:

IMG 20240214 143204Nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy Jagódki obchodziły wczoraj "Walentynki" czyli święto serduszka w przedszkolu.

Były zabawy z balonikami, wyklejanie serduszek, wspólne zdjęcia i serduszkowe lizaki.

Zabawa karnawałowa

Wygasa

Autor: B. Bugajska
Kategoria:

IMG 20240207 095056Przedszkolaki z grupy młodszej oraz starszaki wspaniałe bawiły się w przedszkolu na balu karnawałowym. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w królewny, wróżki, biedronki, piratów czy policjantów. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na słodką przekąskę i pamiątkowe zdjęcia.

"W karnawale w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce,
Tańczyć, śpiewać, bawić się.