ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

Wygasa

Autor: G. Lasko - Stelmach
Kategoria:

IMG 20221221 111559Oto nagrodzeni w konkursie

Kategoria 3-4 lata:

  • I miejsce -  Damir Polikarpov
  • II miejsce – Iza Fedko
  • III miejsce – Lenka Górowska

Wyróżnienie:

  • Wiktoria Kaleta, Laura Tarasek,  Kuba Myjak

Kategoria 5-6 lat:

  • I miejsce -  Madzia Wróbel
  • II miejsce – Aleksander Kaleta
  • III miejsce – Alicja Mieszkowicz

Wyróżnienie:

  • Filip Dorula, Kuba Tokarczyk, Maciek Radzik

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Wszystkie prace były piękne, trudno było wybrać te najpiękniejsze. Każde dziecko zostało nagrodzone. Gratulujemy dzieciom i ich rodzicom.

Spotkanie opłatkowe

Wygasa

Autor: G. Lasko - Stelmach
Kategoria:

IMG 20221221 114303

 

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólną wigilią. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzeń oraz zjadły  wspólny wigilijny obiad.

Wigilia i wspólne kolędowanie

Wygasa

Autor: B. Bugajska
Kategoria:

f3W środę w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia oraz rozstrzygnięcie konkursu świątecznego. Dzieci składały sobie życzenia, zjadły barszczyk i rybkę. Z kolędą odwiedziły Dyrekcję i pracowników administracji szkoły, wykonały szopki przestrzenne oraz śpiewały kolędy i pastorałki. Był to świąteczny i pełny radości dzień.

Dzień Pluszowego Misia

Wygasa

Autor: G. Lasko - Stelmach
Kategoria:

mis125 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.  Każdy przedszkolak przyszedł do przedszkola z ulubionym misiem. Z tej okazji nasze przedszkolaki miały w ciągu dnia różne misiowe zadania i niespodzianki.  Dzieci rozpoznawały misie z ulubionych bajek, układały misie z puzzli, oglądały filmy z misiowymi bohaterami, tańczyły do piosenek o misiach ze swoimi misiami, nauczyły się rymowanki z pokazywaniem o misiach. Każdy przedszkolak miał wykonane zdjęcie w footobudce. Niespodzianką był misiowy poczęstunek.

Pasowanie na przedszkolaka

Wygasa

Autor: G. Lasko - Stelmach
Kategoria:

315534084 818899059167587 7743262028896001487 nW pasowaniu na przedszkolaka wzięły udział  dzieci  z grupy młodszej „Jagódki” oraz szanowna dyrekcja. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki z grupy  zaprezentowały swoje umiejętności . Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a Pan dyrektor Andrzej Hasslinger za  pomocą ,,zaczarowanego” ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i drobny upominek.

11 listopada

Wygasa

Autor: G. Lasko - Stelmach
Kategoria:

l 1Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała w tym dniu niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych. Dzieci pięknie recytowały wiersz W. Bełzy „Kto ty jesteś”.

 

11 11 09