ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

banner funusze europojskie

Przedszkole

Zakończenie roku przedszkolnego

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

Z łezką w oku żegnamy Kochane Panie i Przedszkole. W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 30 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 4-latki . Przez te lata śledziłyśmy ich postępy, widziałyśmy jak rosły i się rozwijały. Dzieci pięknie zaprezentowały wiersze i piosenkę. Pani dyrektor wraz z paniami rozdała  drobne upominki i dyplomy. Dzieci zapowiedziały tak jak mówią wersy wiersza, że za dwadzieścia lat nas odwiedzą.

Dziękujemy szanownej dyrekcji: „Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić pieniędzmi, tylko radością, pamięcią, słowem DZIĘKUJĘ”.

Dziękujemy Kochanym Rodzicom: Za każde miłe słowo, wspólne rozmowy, uśmiech, życzliwość, okazane serce, wsparcie i zaangażowanie.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów.

Czytaj więcej...

Konkurs "Moja gmina w cyferkach"

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

Grupa "Kubuś Puchatek" brała udział w konkursie „Moja gmina w cyferkach”. Konkurs dotyczył spisu ludności. Dzieci razem z paniami napisały wierszyk. Posłuchajcie.

Wycieczka do Barcic- pobyt w mini zoo, przejażdżki konne

B. Bugajska
Kategoria:

Przedszkolaki z grupy Sówki brały udział w wycieczce do Osady w Odnożynie w Barcicach. Tuż po przyjeździe zwiedziły stajnię i boksy, w których mieszkają konie.  Dowiedziały się jakie są codzienne obowiązki przy koniach i co koniki jedzą.  Potem każde dziecko mogło przejechać się na koniu.  Następnie dzieci  zwiedzały mini zoo a w nim: lamy, alpaki, daniele, owce kameruńskie, króliki, pawie i  konie.  Niesamowitym przeżyciem była możliwość wejścia do zagrody z alpakami, gdzie można było pogłaskać i nakarmić te przyjazne dzieciom zwierzęta. Na koniec wycieczki dzieci zjadły pyszny posiłek i wróciły zadowolone z wycieczki do przedszkola.

Czytaj więcej...

Piknik w przedszkolu

B. Bugajska
Kategoria:

Czerwcowa ciepła, słoneczna aura sprzyja zabawom na świeżym powietrzu. Przedszkolaki wybrały się na piknik. Tuż po śniadaniu założyły swoje plecaki i wyruszyły do wspólnej zabawy na kocykach. Dzieci chętnie wymieniały się przyniesionym zabawkami i częstowały swoimi zdrowymi smakołykami 😀 Pod koniec zabawy pytały kiedy będzie następny piknik. ;-)

 

Czytaj więcej...

Jesteśmy z wami niebieskimi motylami

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

Grupa „Kubuś Puchatek” z radością brała udział w akcji "Jesteśmy z wami niebieskimi motylami". Przedszkolaki przesyłają uśmiechy i niebieskie motylki do osób z autyzmem.