ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3ns@poczta.pl, facebook.com/sp3.nowysacz, Biuletyn Informacji Publicznej

banner funusze europojskie

Przedszkole

Wigilia w przedszkolu

B. Bugajska
Kategoria:

Czytaj więcej... Maluszki i starszaki w odświętnych strojach wspólnie zaśpiewały kolędy, złożyły sobie życzenia łamiąc się opłatkiem i aby tradycji stało się za dość usiadły do wieczerzy wigilijnej. W sali panował uroczysty nastrój, a na stołach znalazły się tradycyjne, wigilijne potrawy.

Czytaj więcej...

Warsztaty świąteczne z rodzicami

B. Bugajska
Kategoria:

Czytaj więcej...W grudniu przedszkolaki z grupy maluszków wspólnie z rodzicami wykonywały ozdoby świąteczne, aby ozdobić naszą przedszkolną choinkę. Dzieci z pomocą rodziców ozdabiały cekinami bombki i wykonywały piękne łańcuchy.

Czytaj więcej...

Niezwykłe spotkanie

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

Czytaj więcej...11 grudnia odwiedziliśmy Przedszkole nr 10. Przedszkole to jest niezwykłe, ponieważ jest  "wspólnym domem" dzieci pełnosprawnych z tymi, które mają specyficzne potrzeby rozwojowe. To był niesamowicie spędzony czas na zabawie, śpiewie, zabawach integracyjnych. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób nowo poznani koledzy spędzają czas w przedszkolu, w co lubią się bawić i jak się uczą. Pod koniec wizyty dzieci wymieniły się upominkami i zaprosiły dzieci na jasełka do swojego przedszkola. Dzięki temu spotkaniu staliśmy się bardziej wrażliwi na potrzeby innych dzieci, nauczyliśmy się tolerancji, akceptacji i odmienności wobec mniej sprawnych kolegów.

Czytaj więcej...