ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

2 medale dla lekkoatletów

R. Bednarek
Kategoria:

W piątek chłopcy uczestniczyli w indywidualnej LA. W zawodach wzięło udział 6 szkół podstawowych: SP7, SP18, SP15, SP2, SP9 i SP3. 

Najlepsze lokaty uzyskali: 1. miejsce w skoku w dal wywalczył Eryk Bil - osiągnął 4,77m (na 11 zawodników), natomiast w pchnięciu kulą 5 kg 3. miejsce zapewnił sobie Patryk Leśniak wynikiem 8,06m (na 11 zawodników).  W biegu na 1000m zaraz za podium uplasował się Igor Sowa - jego czas to 3:19.83, natomiast na miejscu 6. dobiegł Borys Cisowski - 3:24.38 (na 12 zawodników). Sztafeta 4x100m zajęła 5. miejsce.

Skład naszej drużyny: Ruchała Adrian, Hubert Florek, Bil Eryk, Leśniak Patryk, Ćwikiel Michał, Igor Sowa, Florek Hubert, Ruchała Adrian, Baran Adam.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za wspaniałą walkę oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. BRAWO!!!

Czytaj więcej...

Dzień Przedszkolaka

Grażyna Lasko - Stelmach
Kategoria:

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.

W dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami, kto tylko chce.  Dzień Przedszkolaka w grupie Jagódki  upłynął pod znakiem dużej ilości zabawy i ruchu, a zwieńczony został słodkim poczęstunkiem.

Wszystkim przedszkolakom, tym małym i tym większym, życzymy dużo uśmiechu i radości oraz wspaniałej zabawy z kolegami i koleżankami z grupy przedszkolnej.

Czytaj więcej...

Srebrna sztafeta

R. Bednarek
Kategoria:

W dniu dzisiejszym na MOS przy niezbyt sprzyjającej aurze odbyły się SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE chłopców. W zawodach wzięło udział 9 sądeckich szkół podstawowych. Chłopcom naszym pogoda była jednak niestraszna i po zaciętej walce wywalczyli bardzo dobre 2. miejsce! BRAWO!

Reprezentacja naszej szkoły: Sowa Igor, Ruchała Adrian, Bil Eryk, Sobczyk Adrian, Cisowski Borys, Zych Bartosz, Florek Hubert

Gratulacje i podziękowania za walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły :-)

Czytaj więcej...

Wywiadówki

W. Mrzygłód
Kategoria:

icon wywiadowki

21 i 22 września 2021 r. odbędą się stacjonarne spotkania wychowawców klas z rodzicami.

Szczegółowy harmonogram:

 

WTOREK - 21 września

w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 9

  • godz.16.00 - klasy V b i V s
  • godz.16.30 - klasy czwarte

w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 7

  • godz.16.00 - klasa V a
  • godz.16.30 - klasy siódme
  • godz.17.00 - klasy ósme
  • godz.17.30 - klasy szóste

ŚRODA – 22 września

w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 9

  • godz.16.30 - klasy drugie
  • godz.17.00 - klasy trzecie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 - 1 wrzesień 2021 r. (środa)

W. Mrzygłód

godz.8.00 - msza święta w Bazylice św. Małgorzaty (opiekę zapewniają rodzice)

Budynek A - ul. Szkolna 9

  • godz.9.00 - uczniowie klas pierwszych z rodzicami najpierw spotkają się w sali gimnastycznej, a później przejdą z wychowawcami do sal : klasa 1a – sala A34, klasa 1b – sala A29, klasa 1c – sala A30

Spotkania uczniów z wychowawcami w salach:

  • godz.9.00 - klasa 3a – sala A33, klasa 3b – sala A31, klasa 2a – sala A19, klasa 2b – sala A20
  • godz.9.15 - klasa 4a – sala A17, klasa 4b – sala A21, klasa 4s – sala A22, klasa 5b – sala A11, klasa 5s – sala A25   

Budynek B - ul. Szkolna 7 

Spotkania uczniów z wychowawcami w salach:

  • godz.9.00 - klasa 8a – sala B24, klasa 8b – sala B14, klasa 8c – sala B17, klasa 8d – sala B27, klasa 7a – sala B16, klasa 7b – sala B21, klasa 7s – sala B10
  • godz.9.15 - klasa 6a – sala B26, klasa 6b – sala B20, klasa 6c – sala B25, klasa 5a – sala B23