Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Przedszkolaki poznają szkołę!

Wygasa

Autor: R. Bednarek & K. Leśniak-Jahn & Ł. Mężyk

a470a0e8 5087 4d01 be37 9fb0b3f4a28f 7111aNaszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 10 w Nowym Sączu. Poznały nie tylko budynek, ale i atmosferę panującą tutaj. Obejrzały gabinety, sale gimnastyczne, a także lekcyjne, w których zobaczyły, jak w czasie zajęć pracują uczniowie.

Przedszkolaki opuszczały placówkę z pamiątkowymi zabawkami kreatywnymi i z chęcią powrotu do naszej szkoły :) 

Śniadanie Wielkanocne

Wygasa

Autor: K. Leśniak-Jahn

IMG 6570 755a9Tradycyjnie klasa 2s przygotowała wraz z rodzicami "Śniadanie Wielkanocne". Uczniowie przy wspólnym stole rozmawiali o tradycjach Świąt Wielkiej Nocy. Wykazali się dużą kreatywnością w przygotowaniu wielkanocnych przysmaków. Lekcja była bardzo kolorowa i smaczna. Życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych🐣

Witaj, wiosno!

Wygasa

Autor: K. Leśniak-Jahn

IMG 6458 8f562Uczniowie klas I-III na dobre pożegnali zimę. Dzieci z wielkim zaangażowaniem udekorowały sale lekcyjne, korytarze w kolorach wiosny. Na parapetach posiały rzeżuchę i kwiaty. Ubrały się w barwne wiosenne stroje. Wspólnie świętowały PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Słonko w tym dniu zawitało do każdej klasy. Dzieci oprócz wiosennych porządków wykonały wiele kreatywnych prac z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Karnawałowy blask w klasach 0-3

Wygasa

Autor: K. Leśniak-Jahn

IMG 58417 lutego klasy 0-3 bawiły się na zabawie karnawałowej. Tematem był kosmos i kolory fluorescencyjne. Uczniowie w magicznych strojach przenieśli się w kosmiczną przestrzeń. Podczas zabaw zorganizowanych przez animatorki dzieci poznały budowę kosmosu oraz cechy charakterystyczne dla każdej planety. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się doskonale. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczególnego dnia.

Wzorowy Świetliczak

Wygasa

Autor: B. Wójs

IMG 5032Miło nam poinformować, że tytuł Wzorowego Świetliczaka w I półroczu roku szkolnego 2023/24 otrzymała Liliana Jankowska z kl 2a. Drugie miejsce zdobyła Zofia Wróbel z kl 2a. Trzecie miejsce Emilia Szewczyk z kl 2s. Uczniowie Ci zdobyli w I półroczu największą liczbę złotych serc. Serca można było otrzymać w trzech kategoriach:

  • aktywnie uczestniczę w zajęciach
  • dbam o porządek w świetlicy
  • jestem dobrym kolegą, koleżanką

Wychowankowie Ci spełnili wszystkie te wymagania, wykonali mnóstwo prac plastycznych, kartek świątecznych dla osób starszych, upominków i laurek z okazji świąt i uroczystości. Brali też udział w konkursach organizowanych przez inne placówki min. sklep "Mały Robinson", gdzie Aleksandra Wójs z kl. 2b zdobyła nagrodę i wygrała bon na 100zł.

Serdecznie Gratulujemy!

Na zdjęciach można obejrzeć prace dzieci.