Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Dziecka w Ufolandzie

Wygasa

Autor: G. Lasko - Stelmach
Kategoria:

Dzień DzieckaGrupa Skrzaty  z okazji Dnia Dziecka wybrała się do Ufolandu. Radości i zabawie nie było końca. To był wspaniały dzień. Dziękujemy sponsorom państwu Ewelinie i Dawidowi Cempa. Niespodziankę sprawiła nam również pani dyrektor częstując przedszkolaki lodami.

Dzień Mamy i Taty

Wygasa

Autor: G. Lasko - Stelmach
Kategoria:

Dzień Mamy i TatyMama i Tata to – najpiękniejsze słowa świata, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i Tata to pierwsze słowa każdego dziecka, dlatego z okazji ich święta przygotowaliśmy przedstawienie w formie bajki o niegrzecznej żabce, która mamy nie słuchała. Wręczyliśmy również przygotowane własnoręcznie prezenty i zaprosiliśmy na poczęstunek.

Skrzaty w Miasteczku Galicyjskim

Wygasa

Autor: G. Lasko - Stelmach
Kategoria:

sk g 1 e9299Przedszkolaki z w ramach zajęć uczestniczyły w warsztatach z ceramiki w Miasteczku Galicyjskim. Na miejscu zapoznały się z gatunkami gliny, sposobami jej oczyszczania i przygotowania oraz z technikami zdobienia. Odbyła się prezentacja metod suszenia i wypalania naczyń, a także praktyczna nauka ręcznego modelowania prostych form. Potem zaproszono dzieci do wykonania glinianych naczyń.
Przedszkolaki wykonały prace z radością i dużym zaangażowaniem.

Takie zajęcia  dobrze wpływają na harmonijny rozwój, wyciszają, uczą skupienia i cierpliwości. Rozwijają również wyobraźnię, zdolności manualne, a przede wszystkim są wspaniałą zabawą!

Przedszkolaki w Nibylandii

Wygasa

Autor: B. Bugajska
Kategoria:

IMG 20240321 102503 3584cNajmłodsze przedszkolaki w pierwszy dzień wiosny udały się na wagary do sali zabaw Nibylandia. Wycieczka była bardzo udana :) Dzieci aktywnie spędziły czas, chętnie bawiły się na konstrukcji, zjeżdżały do basenów z kulkami i korzystały ze wszystkich atrakcji sali zabaw.

Dzień Kobiet w grupie Jagódki

Wygasa

Autor: B. Bugajska
Kategoria:

IMG 20240308 0902268 marca to doskonała okazja, by nauczyć naszych małych przedszkolaków, że to ważne święto wszystkich kobiet, także tych najmłodszych. Dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane, aby wspólnie celebrować to ważne wydarzenie. Przedszkolaki wspólnie odśpiewały piosenkę, wykonały laurki, a chłopcy przystąpili do wręczania kwiatów i składania życzeń.

Zwierzątka w przedszkolu

Wygasa

Autor: B. Bugajska
Kategoria:

IMG 20240305 105725W przedszkolu odbyły się warsztaty, których celem było poszerzenie wiedzy dzieci na temat życia, zachowania i żywienia zwierząt mieszkających w gospodarstwie. Do naszych najmłodszych przedszkolaków zawitała kurka wędrowniczka i przyjaciele. Dzieci wysłuchały bajki, rozwiązywały zagadki, mogły też zobaczyć i pogłaskać zwierzątka, które nas odwiedziły w przedszkolu.