ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz, 18 444 34 80, sp3_sekretariat@edu.nowysacz.pl, Biuletyn Informacji Publicznej

Sukcesów ciąg dalszy… :)

Wygasa

Autor: J. Kotlicka
Kategoria:

20221103 123106W dniu dzisiejszym, na hali przy ul. Nadbrzeżnej, rozegrano Mistrzostwa Nowego Sącza chłopców w Koszykówce 3x3- IMS.  W turnieju wzięło udział 6 drużyn: SP2, SP3, SP7, SP15, SP18 i SP21.

Nasza chłopięca reprezentacja w składzie: Adrian Sobczyk 8s-kpt, Ivan Lucenko 8s, Tobiasz Płókarz 8s, Seweryn Starczewski 8s rozegrała 4 mecze, w tym 3 wygrane. W finale zwyciężyliśmy pewnie z SP2, zdobywając tytuł Mistrza Nowego Sącza!!!  Nasi sportowcy z klasy 8s dzisiaj ponownie udowodnili swoją wszechstronność. Niektórzy z nich już kolejny raz w tym roku. Wielkie brawa!!!

Całej drużynie dziękujemy za walkę fair play i godne reprezentowanie naszej szkoły. Do zobaczenie w Gorlicach na zawodach rejonowych!!!

Szachiści wicemistrzami Nowego Sącza

Wygasa

Autor: A. Flieger
Kategoria:

SZACGYW dniu dzisiejszym odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Szachach Drużynowych – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie 5 osobowym, tj.

  1. Gosztyła Róża - kl. 7A,
  2. Florek Hubert - kl. 8S,
  3. Sobczyk Adrian - kl. 8S,
  4. Płókarz Tobiasz - kl. 8S,
  5. Sowa Igor - kl. 8S,

Wszyscy zawodnicy mocno wytężali umysł i dzielnie walczyli podczas rozgrywek, czego dowodem jest zdobycie przez nich 2. miejsca w Nowym Sączu. Serdecznie Im GRATULUJEMY!!!

Dziewczyny niczym złoto

Wygasa

Autor: J. Paszka
Kategoria:

20221019 124133Rewelacyjnie spisały się nasze piłkarki w Mistrzostwach Nowego Sącza w Halowej Piłce Nożnej Igrzysk Dzieci. Od początku do końca... niepokonane :) 

W zawodach wzięło udział 7 drużyn z terenu miasta Nowego Sącza. W grupie eliminacyjnej zmierzyłyśmy się najpierw z KSP wygrywając 4:0, a następnie z SP15 - wynik meczu 2:1 dla nas. 

W półfinale spotkałyśmy się z SP18. U rywalek świetnie spisywała się bramkarka, która po strzale Kai musiała jednak wyciągnąć piłkę z bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla SP3.

W finale zmierzyłyśmy się z niepokonaną do tego momentu drużyną SP8. Nasze panie stanęły na wysokości zadania i pokazały, że świetnie potrafią dryblować, bronić, a co najważniejsze strzelać. Wygrywamy zdecydowanie 3:0 i tym samym zdobywamy 1. miejsce w całym turnieju.

Skład (alfabetycznie): Emilia Cisowska (4s), Kaja Kaczmarczyk (4s), Anna Kolejaszyk (5a), Martyna Mach (6s), Paulina Piksa (5s), Martyna Rajska (6a), Magdalena Rolka (6s), Zofia Szewczyk (5a), Zuzanna Zaryczny (5s) i Klaudia Żelasko (6s). 

WIELKIE BRAWA DLA CAŁEJ DRUŻYNY!!! 

Waleczni biegacze

Wygasa

Autor: J. Kotlicka
Kategoria:

20221006 125410W miniony czwartek, tj. 6 października 2022r., przeprowadzono kolejny etap Sztafetowych Biegów Przełajowych Chłopców kl.7-8 (IMS). Zawody odbyły się na płycie lotniska w Nowym Targu. Przyjechały na nie zwycięskie sztafety powiatowe z całego województwa małopolskiego.

Nasi reprezentanci w składzie: Adrian Sobczyk 8s, Adrian Policht 7b, Szymon Hajduk 8a, Franciszek Ogorzałek 8a, Szymon Pazdyk 7b, Igor Sowa 8s, Arkadiusz Pindel 8s-rez., rywalizowali z 18 innymi sztafetami lokując się w pierwszej dziesiątce. Zdobyliśmy ostatecznie wysokie 9. miejsce.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

Złota sztafeta

Wygasa

Autor: J. Kotlicka
Kategoria:

20221003 104647W dniu dzisiejszym, tj. 3 października 2022r., na stadionie LA MOS, odbyły się  Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców z klas 7-8 (IMS) miasta Nowego Sącza. W zawodach wzięło udział 8 sztafet chłopięcych ze szkół:  SP3, SP7, SP9, SP14, SP15, SP18,SP20 i SP21.

Naszą szkołę reprezentowali: Adrian Sobczyk 8s, Adrian Policht 7b, Szymon Hajduk 8a, Franciszek Ogorzałek 8a, Szymon Pazdyk 7b, Igor Sowa 8s, Arkadiusz Pindel 8s-rez.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, nasi reprezentanci stanęli na wysokości zadania i wybiegali I miejsce. Już w najbliższy czwartek to właśnie oni będą reprezentować miasto Nowy Sącz na Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Nowym Targu.

Gratulacje i podziękowania za niezwykłą waleczność i godne reprezentowanie szkoły!!!

BRAWOOOO!!!

Dziewczyny dorzucają kolejne złoto w piłce nożnej :D

Wygasa

Autor: J. Paszka
Kategoria:

pn dz 017Przy niezwykle słonecznej pogodzie odbyły się dzisiaj Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Nożnej Dziewcząt klas 4 - 6. 

Do rywalizacji w tej kat. wiekowej przystąpiły trzy zespoły... nie byle jakie trzy zespoły: SP15, SP21 oraz oczywiście my ;)

Pierwszy mecz z SP15 pomimo naszej przewagi (strzał w spojenie bramki był przepiękny), zakończył się bezbramkowym remisem. W drugim spotkaniu z SP21 pokazałyśmy, że walczyć potrafimy, a co najważniejsze strzelać także. Wygrywamy 2:0 po bramkach Magdy i Oli. Mając 4 pkt. na koncie ze spokojem przyglądałyśmy się rywalizacji między SP21 i SP15. 4:0 w tym meczu dla SP21 i wszystko było jasne. 

Młode adeptki "kopanej" poszły więc za tzw. ciosem i podobnie jak chłopcy wywalczyły Mistrzostwo Nowego Sącza w Piłce Nożnej Igrzysk Dzieci. BRAWO!!! GRATULACJE dla całego zespołu ⚽️

Skład drużyny: Vanessa Ajdukiewicz (6a), Anna Kolejaszyk (4a), Martyna Mach (5s), Oliwia Olszewska (6a), Paulina Piksa (4s), Martyna Rajska (5a), Magdalena Rolka (5s), Aleksandra Siwek (6a), Oliwia Szmit (5s), Zuzanna Zaryczny (4s), Klaudia Żelasko (5s).