Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Rekrutacja do oddziałów sportowych na rok szkolny 2023/2024

Wygasa

Autor: Dyrekcja
Kategoria:

Klasy sportowe - 1 klasa: piłka siatkowa; 4 klasa: piłka siatkowa lub piłka nożnaSzanowni Państwo

W naszej szkole, rusza nabór do oddziałów sportowych do klasy 1 o profilu piłka siatkowa oraz do klasy IV dwuprofilowej: do wyboru piłka siatkowa lub piłka nożna  na rok szkolny 2023/2024.

W oddziale sportowym kształcić się mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Warunkiem utworzenia oddziału sportowego jest zakwalifikowanie się do niego co najmniej 20 uczniów w pierwszym roku szkolenia.

Uczniom oddziału sportowego zapewniamy: wszechstronny rozwój fizyczny, opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej i trenerskiej, opiekę lekarską oraz fizjoterapeuty, odpowiednią bazę treningową, udział  w turniejach, zawodach, możliwość reprezentowania szkoły.

Nasze klasy sportowe są pod patronatem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, SKPS Dunajec oraz KS Dunajec - piłka nożna.

W ramach oddziału sportowego uczniowie będą realizować tygodniowo 10 godzin zajęć sportowych, w tym 6 godzin szkolenia sportowego z piłki siatkowej lub piłki nożnej oraz 4 godziny wychowania fizycznego w ramach ramowego planu nauczania szkoły podstawowej.

Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

Wygasa

Autor: E. Bogdańska
Kategoria:

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nowym Sączu informuje, że od 1 marca rozpoczyna się rekrutacja do przedszkola i szkoły na rok szkolny 2023/2024

Podstawą do zapisania dziecka jest złożenie stosownej dokumentacji.

Oddziały przedszkolne

  • DZIECI Z TERENU NOWEGO SĄCZA zapisywane po raz pierwszy do oddziału przedszkolnego "zerówki" lub całodziennego oddziału przedszkolnego – podlegają rekrutacji. Konieczne jest złożenie WNIOSKU wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków o przyjęcie do przedszkola. TERMIN: od 1 marca do 30 marca 2023

Klasy pierwsze

  • DZIECI Z OBWODU SZKOŁY zapisywane do klasy I. Konieczne jest złożenie PODANIA rodziców kandydata zamieszkałego w obwodzie szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków. TERMIN: od 1 marca 2023. Prosimy o zgłaszanie dzieci do 15 marca celem podjęcia stosownych działań związanych z planami na przyszły rok szkolny. 
  • DZIECI SPOZA OBWODU SZKOŁY – PODLEGAJĄ REKRUTACJI "na wolne miejsca".
    Należy złożyć WNIOSEK wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków o przyjęcie do klasy pierwszej.  TERMIN: od 1 czerwca do 7 czerwca 2023.

Zapisy w sekretariacie szkoły przy ul. Szkolnej 9 codziennie 8.00 – 14.00.

tel.: 18 444 34 80

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druki dostępne w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej (linki w tekście). ZAPRASZAMY! CZEKAMY NA WAS!