Świąteczna radość ☺

Autor: W. Noga

Jasełka 3822  grudnia  świąteczna atmosfera zapanowała w całej szkole. Pięknie udekorowane sale, korytarze,  radosny śpiew kolęd i pastorałek oddały niepowtarzalny nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Tego dnia odbyły się wigilijki klasowe oraz wspólne kolędowanie.

Podczas spotkania opłatkowego wszystkich pracowników szkoły Samorząd Uczniowski oraz Nowosądecka Drużyna Harcerska „Leśni” złożyli świąteczne i noworoczne życzenia na ręce pani Dyrektor . Harcerze przekazali także Betlejemskie Światełko Pokoju. Tę wyjątkową chwilę podkreśliły współczesne jasełka „Nikt nie może zostać dziś samotny” w wykonaniu uczniów (6b,6s 7b,8a) i  szkolnego chóru „Allegretto” .

Dziękujemy  wszystkim, którzy sprawili, aby ten dzień upłynął w świątecznej atmosferze! ☺

Nieśmy sobie nawzajem dobrej woli ziarno,
Niech zagości miłość  i radość w tę noc nadzwyczajną