Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Wygasa

Autor: Dyrekcja
Kategoria:

 

Prezentacja 22a plakatDyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Nowym Sączu informuje, że od 1 marca rozpoczyna się rekrutacja do przedszkola i szkoły na rok szkolny 2024/2025.

Podstawą do zapisania dziecka jest złożenie stosownej dokumentacji.

Oddziały przedszkolne

  • DZIECI Z TERENU NOWEGO SĄCZA zapisywane po raz pierwszy do oddziału przedszkolnego „zerówki” lub całodziennego oddziału przedszkolnego – podlegają rekrutacji. Konieczne jest złożenie WNIOSKU wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków o przyjęcie do przedszkola. TERMIN: od 1 do 29 marca 2024

Klasy pierwsze

  • DZIECI Z OBWODU SZKOŁY zapisywane do klasy I. Konieczne jest złożenie PODANIA rodziców kandydata zamieszkałego w obwodzie szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków. TERMIN: od 1 marca 2024. Prosimy o zgłaszanie dzieci do 15 marca celem podjęcia stosownych działań związanych z planami na przyszły rok szkolny.

  • DZIECI SPOZA OBWODU SZKOŁY – PODLEGAJĄ REKRUTACJI „na wolne miejsca”
    Należy złożyć WNIOSEK wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków
    o przyjęcie do klasy pierwszej.  TERMIN: od 1 do 7 czerwca 2024.

Podstawa prawna:

Zapisy poprzez osobiste złożenie dokumentów w sekretariacie szkoły przy ul. Szkolnej 9 codziennie 800 – 1400.

tel.: 18 444 34 80

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY! CZEKAMY NA WAS!

 

Rekrutacja do oddziałów sportowych na rok szkolny 2024/2025

Wygasa

Autor: Dyrekcja
Kategoria:

Klasy sportowe - 1 klasa: piłka siatkowa; 4 klasa: piłka siatkowa lub piłka nożnaSzanowni Państwo

W naszej szkole, rusza nabór do oddziałów sportowych do klasy 1 o profilu PIŁKA SIATKOWA oraz do klasy IV dwuprofilowej: do wyboru PIŁKA SIATKOWA lub PIŁKA NOŻNA na rok szkolny 2024/2025.

W oddziale sportowym kształcić się mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Warunkiem utworzenia oddziału sportowego jest zakwalifikowanie się do niego co najmniej 20 uczniów w pierwszym roku szkolenia.

Uczniom oddziału sportowego zapewniamy: wszechstronny rozwój fizyczny, opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej i trenerskiej, opiekę lekarską oraz fizjoterapeuty, odpowiednią bazę treningową, udział  w turniejach, zawodach, możliwość reprezentowania szkoły.

Nasze klasy sportowe są pod patronatem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, SKPS Dunajec oraz KS Dunajec - piłka nożna.

W ramach oddziału sportowego uczniowie będą realizować tygodniowo 10 godzin zajęć sportowych, w tym 6 godzin szkolenia sportowego z piłki siatkowej lub piłki nożnej oraz 4 godziny wychowania fizycznego w ramach ramowego planu nauczania szkoły podstawowej.

Terminy związane z rekrutacją do oddziałów sportowych (w klasie 1 - profil: piłka siatkowa; w klasie 4 - do wyboru profil: piła siatkowa lub piłka nożna):

1. Składanie podań o przyjęcie do szkoły od 14 marca do 9 kwietnia br.

2. Przeprowadzenie sprawdzianu sprawności od 11 do 24 kwietnia br.

3.  Podanie do wiadomości publicznej listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej - 24 kwietnia br.

4.  Weryfikacja przez komisję wniosków o przyjęcie do szkoły od 25 kwietnia do 8 maja br.

5.  Ogłoszenie wyników rekrutacji - 9 maja br.

6. Potwierdzenie przez rodzica/opiekuna prawnego kandydata woli przyjęcia w postaci przedłożenia pisemnego oświadczenia od 13 do 23 maja br.

7. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych - 27 maja br.

8. Rekrutacja uzupełniająca do 13 czerwca br.