Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Słońce, słońce... dziewczyny znowu z brązem

Wygasa

Autor: J. Paszka
Kategoria:

Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Nożnej Dziewcząt - IDKolejna odsłona Mistrzostw Nowego Sącza w Piłce Nożnej za nami. Tym razem do boju ruszyły dziewczęta z roczników 2011 i młodsze. Do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów, które w drodze losowania zostały przydzielone do dwóch grup eliminacyjnych. Nasza szkoła znalazła się w grupie z SP6 i SP8. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 8:0 dla nas. Drugie spotkanie z SP8 było niezwykle wyrównane i pełne emocji. Niestety po ostatnim gwizdku musiałyśmy uznać wyższość naszych rywalek - stan meczu 1:2. 

W półfinale stanęłyśmy do rywalizacji z SP18. Mecz ten był niezwykle zacięty do ostatnich sekund. Mimo naszej przewagi, nie potrafiłyśmy znaleźć sposobu na pokonanie świetnie dysponowane bramkarki rywalek. Wynik meczu 0:0 i o dalszej rywalizacji miały zdecydować rzuty karne. Niestety dzisiaj szczęście nam nie sprzyjało - przegrywamy w karnych 2:3. 

Mecz o 3. miejsce to tylko właściwie formalność z naszej strony - wygrywamy zdecydowanie z SP21. 

Gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantek - dziewczyny walczyły ile sił miały w nogach i jak to czasami w sporcie bywa, żeby wygrać trzeba mieć trochę szczęścia, którego niestety dzisiaj nam po prostu zabrakło. Walczymy dalej i cieszymy się z wywalczonych brązowych medali. BRAWO!

Skład: Emilia Cisowska (5s), Zuzanna Górowska (5s), Kaja Kaczmarczyk (5s), Anna Kolejaszyk (6a), Barbara Michalak (6s), Paulina Piksa (6s), Gabriela Rosińska (6s), Zuzanna Zaryczny (6s), Klaudia Żelasko (7s).

Kolejne święto siatkówki w naszej szkole

Wygasa

Autor: Ł. Mężyk
Kategoria:

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP1 w Nowym Sączu17 maja  nasza szkoła była organizatorem Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora Zespołu Szklono - Przedszkolnego nr 1 w Nowym Sączu. Wzięło w nim udział 11 zespołów, które rywalizowały ze sobą na parkiecie hali sportowej przy ul. Na Rurach.

Nasi uczniowie zajęli I, III i IV miejsce, a Franciszek Piprek został wybrany MVP Turnieju. Pani Dyrektor Ewa Bogdańska wręczyła nagrody i dyplomy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za grę, nauczycielom wychowania fizycznego za świetne przygotowanie uczniów, a także Magdzie, Gabrieli, Klaudii i Izie, zawodniczkom SKPS Dunajec Nowy Sącz, za wzorowe sędziowanie.

Końcowa kolejność Turnieju:

 1. SP 3 I
 2. SP 8
 3. SP 3 III
 4. SP 3 II
 5. SP 2
 6. SP 6 II
 7. SP 6 I
 8. SP 18 II
 9. SP 18 I
 10. SP 6 III
 11. SP 15

Piłkarki nożne z kolejnym medalem

Wygasa

Autor: J. Paszka
Kategoria:

Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Nożnej Dziewcząt - IMS.Wczoraj, tj. 23 maja, na boiskach w Piątkowej rozegrane zostały Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Nożnej Dziewcząt - IMS.

Nasz drużyna, choć w "okrojonym składzie" walczyła niezwykle zacięcie w każdym spotkaniu. Opłaciło się :) Na zakończenie w nagrodę nasze panie mogły cieszyć się z medali w kolorze brązu. BRAWO!

Skład:Weronika Baczyńska (7a), Emilia Mach (7s), Martyna Mach (7s), Lena Małek (8a), Martyna Rajska (7a), Magdalena Rolka (7s), Lena Wolak (7b), Gabriela Żak (7b).

Brązowi medaliści Mistrzostw Nowego Sącza w Piłce Nożnej Chłopców - IMS

Wygasa

Autor: G. Klepacz
Kategoria:

Brązowi medaliści Mistrzostw Nowego Sącza w Piłce Nożnej Chłopców - IMSNasi młodzi piłkarze w rozgrywanych w dniu 20.05.2024 r. Mistrzostwach Nowego Sącza w Piłce Nożnej, pokazali doskonałe umiejętności i ducha walki, co zapewniło im miejsce na podium.

Turniej zgromadził najlepsze drużyny z całego miasta. Rywalizacja była zacięta, a poziom sportowy bardzo wysoki. Emocji w każdym meczu nie brakowało.

W spotkaniu decydującym o III miejscu, o końcowym wyniku musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Nasi chłopcy wykazali się strzeleckimi umiejętnościami i to na ich szyjach zawisły brązowe medale. Ostateczna kolejność na podium:

1. SP16

2. SP8

3. SP3

Gratulujemy młodym piłkarzom i życzymy dalszych sukcesów na boisku.

Skład drużyny:

Jakub Krawczyk 8c, Szymon Pazdyk 8b, Jakub Stefański 8c, Maksymilian Jagiełka 7s, Oleh Kushta 8b, Mateusz Burnagiel 7s, Filip Kaczmarczyk 7s, Patryk Jasiński 7 b, Dastin Jagiełka 7b, Jakub Tokarczyk 7s.

Nasze siatkarki trzecie w Małopolsce !!!

Wygasa

Autor: Ł. Mężyk
Kategoria:

20240424 145826 13897W środę, tj. 24 kwietnia,  na naszej  hali sportowej odbyło się prawdziwe święto siatkówki - FINAŁ MAŁOPOLSKI w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci!

Znakomicie spisały się nasze dziewczyny, zdobywając brązowe medale Mistrzostw Województwa.

Emocje były ogromne – do rozstrzygnięcia w każdym ze spotkań naszych siatkarek potrzebny był tie-break!

Wyniki naszej drużyny :

SP3 NOWY SACZ - ZSP Brzesko 2:1

SP3 NOWY SACZ - SP11 Nowy Targ 2:1

SP3 NOWY SACZ - SP1 Wieliczka 1:2

SP3 NOWY SACZ SP - 87 Sportowa Kraków 1:2

Mistrzostwa uroczyście otworzyła Dyrektor Szkoły Ewa Bogdańska .

Kierownikiem zawodów była pani Grażyna Cempa - Pulit.

Skład zespołu: Górowska Zuzanna (5s), Michalak Barbara (6s), Pięta Oliwia (5s), Piksa Paulina (6s), Rosińska Gabriela (6s), Serwin Alicja (6s), Surówka Weronika (6b), Szagała Antonina (6s), Zaryczny Zuzanna (6s), Żelasko Klaudia (7s), Hajduk Lena  (6s), Małgorzata Kościółek (6b).

Szkolny Turniej Sportowy dla klas 1-3 pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla

Wygasa

Autor: R. Bednarek, K. Leśniak-Jahn, Ł. Mężyk, A. Strzelec, K. Tomyślak
Kategoria:

3812d529 b495 4ee7 8d99 77a9cc364702 48e0e23 kwietnia w naszej szkole odbył się Turniej Sportowy dla klas 1-3. Uczniowie rywalizowali w 4 konkurencjach: tor przeszkód, sztafeta, skok w dal i rzut do kosza. Oprócz tego każdy wziął udział w różnych grach i rozgrywkach, m. in.: w zabawach tanecznych  czy w loterii, w której można było wylosować piłki do piłki nożnej, siatkowej lub do kosza. Przed ogłoszeniem wyników dzieci zajadały smaczne, kolorowe, a przede wszystkim zdrowe przekąski. Na zakończenie każda klasa została uhonorowana pucharem i medalami. Uczniowie naszej szkoły wykazali się wzorową sprawnością fizyczną!☺

W tak wielkim przedsięwzięciu pomogli nam wyjątkowi goście, którym serdecznie dziękujemy:
Prezydentowi Miasta Nowego Sącza Ludomirowi Handzlowi za objęcie turnieju Honorowym Patronatem, Dyrektorowi Wydziału Sportu i Turystyki Tomaszowi Baliczkowi za atrakcyjne nagrody, a także studentom (Karolinie, Annie, Annie, Zuzannie, Elżbiecie i Kindze) z Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu z Wydziału Nauk Społecznych za współprace podczas turnieju sportowego, Zespołowi Szkolnemu nr 1 w Nowym Sączu im. Komisji Edukacji Narodowej za przygotowanie smacznych przekąsek, którymi częstowały uczennice Weronika i Marlena, natomiast Krzysztofowi Fałowskiemu za uwiecznienie na zdjęciach tak ważnych dla dzieci chwil.

Dziękujemy wychowawcom za opiekę nad uczniami podczas turnieju: Kamili Tomyślak kl. 1s, Karolinie Leśniak-Jahn kl. 2s, Ewie Chronowskiej kl. 3a, Dorocie Hasslinger kl. 3b, Renacie Kiełbasie – Dziedziak kl. 3c oraz organizatorom: Renacie Bednarek, Łukaszowi Mężykowi, Karolinie Leśniak-Jahn, Adamowi Strzelcowi i Kamili Tomyślak.

Szczególnie dziękujemy naszemu gospodarzowi - Dyrektorowi Szkoły Ewie Bogdańskiej - za umożliwienie organizacji turnieju, kibicowanie wszystkim uczniom i zapewnienie bezpiecznych warunków. Dziękujemy również rodzicom za pomoc.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Chętne dzieci zapraszamy do KLAS SPORTOWYCH, dzięki którym będą mogły nabyć nowe umiejętności sportowe oraz rozwinąć swoją pasję!