Autor: B. Bugajska

FB IMG 1674855935250Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Po wspólnym kolędowaniu czekał na naszych gości słodki poczęstunek i samodzielnie przygotowane przez przedszkolaki upominki.

Była to wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Naszych zacnych gości dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Jasełka 2023

Autor: L. Wąs

IMG 20230108 WA00318 stycznia 2023 r. dzieci i młodzież z naszej szkoły oraz z innych szkół sądeckich, wystawiły jasełka pt. "Nie było miejsca dla Ciebie ".

Uroczystość odbyła się przy wypełnionej publicznością sali Przemienienia przy Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Jasełka zostały przygotowane przez katechetów.

Klasa 1a i klasa 1s - Jasełka 2023

Autor: K. Leśniak-Jahn

1222 10 49 46 0184Jasełka to przedstawienie wpisane w tradycję naszej szkoły. Tym razem uczniowie z klasy 1a i klasy 1s wprowadzili widownię w świąteczny nastrój. Z wielkim zaangażowaniem przedstawili najważniejszy moment Świąt Bożego Narodzenia. Pierwszoklasiści wspaniale wcielili się w swoje role, co potwierdziła publiczność, która nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Na koniec uczniowie wspólnie kolędowali w świątecznym nastroju.

placeholder camera

Choinki na sądeckim rynku

Autor: E. Marcisz

ok3W dniu 14 grudnia uczniowie z klasy 8B wraz z wychowawcą wybrali się na sądecki rynek, aby uczestniczyć w akcji wspólnego ubierania choinek. Jak co roku, wydarzenie zostało zorganizowane przez Pana Prezydenta Miasta Ludomira HandzlaNie bojąc się mrozu, ciepło ubrani, wśród kolęd, zabaw, radości i śmiechu zabraliśmy się za ubieranie żywej choinki. Światełka, bombki, ozdoby, wszystko znalazło miejsce na szkolnym drzewku. Podczas tego wydarzenia uczniowie zamienili kilka słów z Prezydentem Miasta, który wręczył każdemu uczestnikowi słodki upominek.

Radosny nastrój tego dnia był wprowadzeniem w świąteczny czas. Dziękujemy wszystkim, którzy z wielką chęcią i zaangażowaniem włączyli się w akcję.

A oto efekt końcowy pracy naszych uczniów... nocą wygląda jeszcze piękniej :)