GRATULACJE DLA FINALISTÓW!

Autor: J. Rams-Arendarczyk

IMG 20230619 WA0002Koniec roku szkolnego to czas podsumowań kilkumiesięcznych zmagań uczniów w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. Miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym mamy trzech finalistów tych konkursów. Naszym uczniom nie zabrakło zapału, wytrwałości oraz ciężkiej pracy włożonej w przygotowanie się to tych wieloetapowych zmagań.

Nasi finaliści to:

Milena Potoniec (klasa 7a) - finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego

Dawid Cichoński (klasa 7b) - finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

Jan Odziomek (klasa 4a) - finalista Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie - Ewangelia według św. Jana”

Drodzy Finaliści!

Składamy Wam serdeczne gratulacje oraz podziękowania za pracę jaką włożyliście w przygotowanie się do konkursów, bez tego i Waszego ogromnego zaangażowania nie byłoby tych sukcesów.

Opiekunowie :

Urszula Filas-Zakrzewska