"Nowy Sącz- moje miasto, moja miłość"- TRÓJKA dominuje w Konkursie Fotograficznym

Autor: R. Łukasik

F 0017.05.2023r. w Szkole Podstawowej nr 16 im. Orląt Lwowskich w N. Sączu została rozstrzygnięta XIV Edycja Konkursu Plastyczno- Literacko- Fotograficznego "Nowy Sącz- moje miasto, moja miłość" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta N. Sącza p. L. Handzla.
W konkursie wzięły udział 24 szkoły i placówki oświatowe z terenu miasta Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. Łącznie oceniono 377 prac. Prace uczennic z naszej szkoły zostały docenione w kategorii fotograficznej:

• I miejsce - Róża Gosztyła, z klasy 7a
  • II miejsce - Oliwia Poręba, z klasy 7c
  • Wyróżnienie - Magdalena Golenia, z klasy 7a
  • Wyróżnienie - Patrycja Mieszkowicz, z klasy 7c

Dziewczynkom serdecznie GRATULUJEMY! i życzymy dalszych sukcesów, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.