Sukces młodych badaczy historii regionalnej

Autor: W. Mrzygłód

20230615 12480715 czerwca 2023 roku w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu odbyło się uroczyste zakończenie i rozdanie nagród uczniom w XXII edycji regionalnego konkursu historycznego „Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności”.

Uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich zostali nagrodzeni za prace indywidualne w trzech kategoriach: praca multimedialna, praca pisemna oraz praca audiowizualna

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami i finalistami: Tomasz Słomka-laureat-I nagroda, Aleksandra Michałowska-laureatka-wyróżnienie, Klaudia Baczyńska-finalistka.

Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele historii Małgorzata Tyliszczak –Słyś i Wiesław Mrzygłód.

Szczegółowe informacje:

Gratulujemy !