Czwórbój LA dziewcząt i chłopców

Autor: R. Bednarek & J. Paszka

IMG 0658Przy niezwykle przepięknej, słonecznej pogodzie odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza Dziewcząt i Chłopców w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach wzięło udział 7 szkół z terenu miasta Nowego Sącza. Mimo ogromnej konkurencji i wysokiego poziomu uczestników, nasza reprezentacja dziewcząt wywalczyła: 4. miejsce, natomiast chłopców miejsce 3. Indywidualnie Magdalena Rolka (5s) zajęła 1. miejsce w rzucie piłeczką palantową (36,20 m).

Skład zespołu dziewcząt: Roksana Cedtnarowska (5s), Oliwia Piksa (6c), Nicola Porba (7s), Magdalena Rolka (5s), Weronika Wańczyk (6a), Klaudia Żelasko (5s).

Skład zespołu chłopców: Pomietło Jakub (5b), Kalisz Maksymilian (5a), Krawczyk Jakub (6c), Jagiełka Dustin (5b), Jagiełka Maksymilian (5s), Policht Adrian (6b).

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i godne reprezentowanie naszej szkoły :-)