Chociaż słońce jasno świeci
Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas
Teraz wakacje czekają nas!
30 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Grupa młodsza pożegnała przedszkolaki idące do szkoły wierszem i piosenką oraz wręczyła na pamiątkę drobne upominki.
Starszaki zaprezentowały występ artystyczny przygotowany z pomocą swoich nauczycielek – nie zabrakło wierszy i piosenek. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Bogdańska, która wręczyła wszystkim dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Na zakończenie uroczystości złożyła dzieciom serdeczne życzenia udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Był to wyjątkowy moment, pełen wzruszeń, uśmiechów i pięknych wspomnień.
Szczególne podziękowania i gratulacje kierujemy do naszych starszaków, którzy żegnają się z przedszkolem i rozpoczynają nowy etap – naukę w szkole. Jesteśmy dumni z tego, jak bardzo każde dziecko rozwinęło się w ciągu minionego roku – zarówno pod względem wiedzy, jak i samodzielności oraz relacji z rówieśnikami. Nie zabrakło uścisków, a nawet łezka zakręciła się w oku.
Dziękujemy również Rodzicom za owocną współpracę, zaufanie i wspólne budowanie przyjaznej atmosfery w naszej placówce.
Dzieciom życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji! Niech będzie to czas pełen odpoczynku, zabawy i nowych przygód. A po wakacjach… widzimy się znów!