Ułatwienia dostępu

   

ul. Szkolna 9, 33-300 Nowy Sącz 18 444 34 80 sekretariat@sp3ns.edu.pl Biuletyn Informacji Publicznej

Konkurs plastyczny zachęcający do nauki języków obcych

Autor: U. Filas-Zakrzewska
Kategoria:

europejski dzien jezykowCzy wiesz, że 26 września jest Europejskim Dniem Języków Obcych? Jest to dzień, który ma nam uświadomić jak ważna jest znajomość języków obcych i motywować do ich nauki.

Jest to święto uczących się języków obcych i tych, którzy się już nimi posługują. Dzięki znajomości języków obcych mamy lepszy dostęp do wiedzy oraz większe możliwości poznawania nowych  ludzi i zawierania przyjaźni.

Powodów do nauki może być wiele. A jakie Ty znasz? Jak zachęciłabyś /zachęciłbyś innych do nauki języków obcych? Narysuj, namaluj plakat na formacie co najmniej A3 promujący naukę języków obcych. Technika dowolna. Prace należy dostarczyć  do 26 września 2022 r. do p. B. Wojnar , p. E. Marcisz lub p. U. Filas-Zakrzewskiej

Zapraszamy 😀