Ósme klasy w Warszawie

Autor: R. Bałuka

wycieczka warszawa 001W ubiegłym tygodniu (4 - 6 X) uczniowie klas ósmych wraz z wychowawczyniami udali się na 3-dniową wycieczkę do Warszawy.

Odwiedzili najbardziej znane miejsca: Stare Miasto, Zamek Królewski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik, Warszawskie Łazienki, cmentarz na Powązkach, a w drodze powrotnej Muzeum Motoryzacji w Otrębusach. Wspaniała, słoneczna pogoda podkreślała piękno zwiedzanych miejsc.

Wszyscy z pewnością wzbogacili znacznie swoją wiedzę o naszej stolicy i choć zmęczeni, zadowoleni wrócili do Nowego Sącza.