Pierwszy dzień wiosny

Autor: J. Górowska

wiosna 095 9c0fdW tym pięknym słonecznym dniu dzieci z klas 1a i 1b wraz z wychowawcami  uczestniczyły w radosnym wydarzeniu. Spotkanie z "wiosną", i nie tylko, odbyło się na sądeckich "Plantach". Inaugurację rozpoczął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz  zaproszeni  goście. Odczytano znane nam wszystkim wiersze Juliana Tuwima, m.in. "Lokomotywa", "Abecadło", "Ptasie radio". Była też inscenizacja "Rzepki" z udziałem dzieci. Barwny korowód przeszedł wraz z animatorami wokół "Plant".

Do nauczania i uczenia się koniecznie są trzy środki pomocnicze: po pierwsze książki, po drugie książki, i po trzecie książki  (St. Konarski )

Jeśli mowa o czytaniu, to ruszyły na nowo "Budki z książkami" pod patronatem Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Szujskiego. Serdecznie polecam.