Sądeckie Targi Edukacyjne

Autor: K. Citak

1aSądeckie Targi Edukacyjne to doskonała okazja zdobycia wiedzy dla osób, które nie są jeszcze zdecydowane co do wyboru dalszej drogi edukacyjnej.

3 kwietnia 2023 r. od godz. 10:00-14:00 klasy: 8a, 8b, 8s, wybrały się wraz z wychowawcami na to wydarzenie, które odbyło się w hali MOSiR w Nowym Sączu. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024, w zakresie liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych. Mogli porozmawiać z nauczycielami, uczniami wybranej szkoły, poznać jej osiągnięcia, plany na przyszłość, a także zaznajomić się – co jest niezmiernie ważne – z kryteriami rekrutacyjnymi. To dobry moment, aby zdecydować o wyborze szkoły, która może rzutować na dalsze życie naszych uczniów.

Życzymy powodzenia