Wycieczka do Mini Zoo Hacjendy Alpaka

Autor: R. Kiełbasa-Dziedziak

Wycieczka do Mini Zoo Hacjendy Alpaka24 maja uczniowie klasy 3b i 3c wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Hacjendy Alpaka w Ubiadzie. Po "Mini Zoo" dzieci oprowadzał przewodnik, który w ciekawy sposób opowiadał o wszystkich mieszkańcach Hacjendy. Wspólnie obserwowaliśmy różne zwierzęta m.in. alpaki, surykatki, kangury, sowy, lemury, wielbłąda, osiołki i pawie.

Po zwiedzeniu obiektu zjedliśmy pyszne kiełbaski z grilla. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy z jeżykami, świnkami morskimi i królikami. Nie lada atrakcją była również przejażdżka na kucyku. Dodatkowo dzieci mogły korzystać z innych atrakcji dostępnych na miejscu, tj. plac zabaw czy wieża widokowa. Ten dzień zostanie na długo w naszej pamięci.