Choinki na sądeckim rynku

Autor: E. Marcisz

ok3W dniu 14 grudnia uczniowie z klasy 8B wraz z wychowawcą wybrali się na sądecki rynek, aby uczestniczyć w akcji wspólnego ubierania choinek. Jak co roku, wydarzenie zostało zorganizowane przez Pana Prezydenta Miasta Ludomira HandzlaNie bojąc się mrozu, ciepło ubrani, wśród kolęd, zabaw, radości i śmiechu zabraliśmy się za ubieranie żywej choinki. Światełka, bombki, ozdoby, wszystko znalazło miejsce na szkolnym drzewku. Podczas tego wydarzenia uczniowie zamienili kilka słów z Prezydentem Miasta, który wręczył każdemu uczestnikowi słodki upominek.

Radosny nastrój tego dnia był wprowadzeniem w świąteczny czas. Dziękujemy wszystkim, którzy z wielką chęcią i zaangażowaniem włączyli się w akcję.

A oto efekt końcowy pracy naszych uczniów... nocą wygląda jeszcze piękniej :)