Pamięć w nas wiecznie trwa…

Autor: W. Noga, E. Poręba - Bereś

11 LIST1010 listopada nasza szkoła świętowała 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Rocznicę tego historycznego wydarzenia przybliżyły pięknie udekorowane sale lekcyjne, m.in. gazetki ścienne, które przypomniały trudną drogę Polaków do wolności - od rozbiorów Polski aż do I wojny światowej i odzyskania wolności w 1918 roku.

Dziękujemy wszystkim uczniom za uszanowanie tego święta, o czym świadczyły stroje galowe, kotyliony, wspólne odśpiewanie hymnu narodowego i innych pieśni patriotycznych, a także zaangażowanie  w  konkursie  patriotycznym, którego organizatorem była Dyrekcja szkoły i Samorząd Uczniowski.

A oto wyniki konkursu na  "najbardziej patriotyczną klasę":)

klasy I-III
wyróżnienie -  kl. Ia, Ib, Ic
                         kl. IIa i IIb,