Ślubowanie klas 1

Autor: R. Kiełbasa-Dziedziak & W. Noga

Slubowanie 15 2b95e2 września 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Kochanowskiego odbyło się ślubowanie i pasowanie na uczniów. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Dyrektora Szkoły - Pani Ewy Bogdańskiej, która przywitała wszystkich zebranych. Następnie koledzy z czwartej klasy zaprezentowali  program artystyczny, podczas którego nastąpiło ślubowanie. Pierwszoklasiści w podniosłej atmosferze przed pocztem sztandarowym ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę oraz swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Aktu pasowania dokonał patron naszej szkoły - Jan Kochanowski. Na zakończenie Pani Dyrektor gratulowała nowym uczniom i wręczyła okolicznościowe dyplomy.

Wszystkim uczniom klasy pierwszej życzymy wielu sukcesów, nieustającego uśmiechu oraz czerpania radości z każdej chwili spędzonej w naszej szkole.