Zakończenie roku Szkolnego 2022/2023

Autor: E. Kmiecik

IMG 20230624 WA0010Kolejny rok szkolny za nami. Dzieci z klas 1a i 1b przygotowały uroczystość zakończenia roku szkolnego w postaci "Wiadomości szkolnych".

Ogłoszone zostały wyniki licznych zawodów, w których uczniowie i nauczyciele rywalizowali ze sobą w konkurencjach towarzyskich i sportowych. I tak: Dyrekcja szkoły wygrała w kategorii Bohater Szkoły. Pan Dyrektor Andrzej Hasslinger, Pani Dyrektor Ewa Bogdańska oraz Pan Dyrektor Wiesław Mrzygłód docenieni zostali przede wszystkim za odwagę, hart duch, optymizm i niezłomną wiarę, że wszystko na pewno się uda. Dyplomy za siłę i wytrwałość powędrowały do Pań Wychowawczyń z edukacji wczesnoszkolnej. Uczniowie klas pierwszych zajęli pierwsze miejsce w biegach na czas na szkolną przerwę. Uczniowie klas drugich wygrali w konkurencji Wyskoki do szkolnego sklepiku. Trzecioklasiści byli najlepsi w chlapaniu na odległość i wysokość wody na basenie.

Następnie Pierwszaki pożegnały się ze swoimi koleżankami i kolegami z klas trzecich, życząc sukcesów w klasie czwartej!

Na koniec życzymy wszystkim słonecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!