Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2023/2024

CZWARTEK - 20 czerwca

Klasy 1-3:

• lekcje 1-2 - zajęcia zgodnie z planem zajęć
  • lekcje 3-4 - godz.10.00 - msza św. w bazylice św. Małgorzaty na zakończenie roku szkolnego. Po powrocie lekcje wg planu.

Klasy czwarte i piąte:

• godz.8.00 - uroczysta akademia na zakończenie roku szkolnego i wręczenie  nagród uczniom w sali gimnastycznej B.
  • 2 lekcja - zajęcia zgodnie z planem zajęć.

Klasy szóste i siódme:

• lekcje 1-2 - zajęcia zgodnie z planem zajęć
  • godz.11.00-uroczysta akademia na zakończenie roku szkolnego i  wręczenie  nagród uczniom w sali gimnastycznej B.

Klasy ósme:

• lekcje 1-2 - zajęcia zgodnie z planem zajęć
  • do domu
  • godz.16.00 -  uroczysta gala na zakończenie nauki w szkole podstawowej w sali gimnastycznej A - wręczenie uczniom nagród i dyplomów oraz listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców/opiekunów uczniów. Po gali rozdanie świadectw i pożegnanie z wychowawcami  w salach lekcyjnych w budynku B.

PIĄTEK - 21 czerwca

Klasy trzecie:

• godz.9.00 - akademia w sali  gimnastycznej A, a później  w swoich salach lekcyjnych rozdanie  świadectw.

Klasy pierwsze i drugie:

• godz. 9.30 - akademia w sali  gimnastycznej A, a później w swoich salach lekcyjnych rozdanie  świadectw.

Klasy czwarte:

• godz.8.30 - rozdanie świadectw salach w budynku A.

Klasy piąte, szóste, siódme:

• godz. 8.30 - rozdanie świadectw dla uczniów w salach lekcyjnych w budynku B.