Zmiany, zmiany, zmiany... modernizacja w toku

Autor: J. Paszka

icon informacja 4Czas wakacji = czas porządków i zmian. Wnikliwi odbiorcy dostrzegli kilka zmian na naszej stronie. Niewidoczne są jedank największe zmiany jakie zostały poczynione, bo w "silniku CMSa" na jakim pracuje nasza witryna. Ze względów technicznych poprzednia witryna została zarchiwizowana - można ją znaleźć pod linkiem: menu -> szczypta historii -> poprzednia strona www. Wszystkie artykuły z ubiegłego roku szkolnego 2021/2022 są dostępne na zaktualizowanej witrynie (starszych należy szukać w archiwum). Wciąż trwa modernizacja - nie wszystko jeszcze działa na 100%. Prosimy o cierpliwość.