Eliminacje do XX Jubileuszowego Festiwalu Młodych Talentów klas I-III

Autor: K. Tomyślak

Eliminacje do XX Jubileuszowego Festiwalu Młodych Talentów klas I-IIIDnia 8.05.2024r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do XX Jubileuszowego Festiwalu Młodych Talentów klas I-III. Uczniowie występowali na scenie w trzech kategoriach: śpiew z podkładem muzycznym, gra na instrumencie, taniec zespołowy. Każda z osób wykazała się ogromnym talentem i jeszcze większą odwagą. Konkurencja była ogromna, jednak wygrany mógł być tylko jeden.

Jury w składzie: Kamila Tomyślak, Karolina Leśniak-Jahn i Renata Kiełbasa-Dziedziak miały nie lada wyzwanie wybrać laureata, który będzie reprezentował naszą szkołę na XX Jubileuszowym Festiwalu Młodych Talentów 23 maja 2024 r. w Miejskim Ośrodku Kultury.

Wyniki przedstawiają się następująco, a do dalszego etapu zakwalifikowali się:

• Alicja Gawlik z 3a w kategorii śpiew z podkładem muzycznym;
  • Franek Loesch z 3a w kategorii gra na instrumencie;
  • Grupa taneczna w składzie: Szymon Faron, Kacper Koziołek, Lena Michalik, Nikola Olszak, Emilia Szewczyk, Sławosz Tokarczyk, Antoni Woda z 2s w kategorii taniec zespołowy.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i chęć podzielenia się z nami swoim talentem! Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach.

P.S. Wciąż czekamy na wyniki z kategorii plakat.