Gala szczególnie uzdolnionych

Autor: E. Bogdańska

Gala szczególnie uzdolnionych17 czerwca 2024 w Sali Ratuszowej odbyła się Gala dla szczególnie uzdolnionych uczniów z sądeckich szkół. Prezydent Miasta Nowego Sącza – Ludomir Handzel, doceniając osiągnięcia uczniów, złożył im gratulacje oraz wręczył pamiątkowe listy i nagrody.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również uczniowie z naszej szkoły, którzy zdobyli sukcesy w konkursach organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty:

• Damian Krzak – laureat Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego oraz finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Dawid Cichoński – laureat Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Milena Potoniec – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego oraz finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Oliwia Poręba – finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Jan Odziomek – finalista  Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie – Ewangelia według św. Mateusza"

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!