Laureat i wyróżnienia w historycznym konkursie regionalnym o Ziemi Sądeckiej

Autor: W. Mrzygłód

20220615 13204314 czerwca 2022 roku w budynku głównym Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu odbyło się uroczyste podsumowanie XXI edycji regionalnego konkursu historycznego "Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności".

W czasie uroczystości  wręczono nagrody dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich za prace pisemne i multimedialne o „naszej małej ojczyźnie”.

Wśród laureatów i uczniów wyróżnionych są uczniowie naszej szkoły: II nagrodę otrzymał Michał Odziomek z klasy 8b, zaś wyróżnienia otrzymali: Gabriela Krężołek z klasy 7s, Krzysztof Kozik z klasy 8b oraz Michał Styrna z klasy 8d.

Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele historii  Małgorzata Tyliszczak-Słyś i Wiesław Mrzygłód.

Gratulacje!