Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 3

Autor: M. Opoka

Konkurs z j. angielskiego klas 330 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Sączu odbył się coroczny Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Wojciech Tokarz z kl. 3a oraz Henryk Hamiga z kl. 3b.

W dwuczęściowym konkursie przyszło się im zmierzyć z indywidualnym testem sprawdzającym wiedzę z języka angielskiego oraz drużynowym wykonywaniem kolejnych zadań w postaci sekwencji zagadek i łamigłówek w limitowanym czasie. Potrzeba było trochę wysiłku, ale wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę przy świetnej zabawie, a dzięki wymagającym zadaniom mogli się także przekonać, jak ważna jest nauka języka obcego od najmłodszych lat :).

Konkurs z j. angielskiego klas 3