Szkolne Konkursy Artystyczne nagrodzone

Autor: R. Łukasik

00Dnia 13.03.2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom, którzy wzięli udział w III Szkolnym Konkursie Fotograficznym pod hasłem "Zima w obiektywie" oraz w  V edycji Szkolnego Konkursu Plastycznego na najlepszy "Plakat- reklamujący naszą szkołę". W obu konkursach brali udział uczniowie z klas siódmych.

Pani dyrektor Ewa Bogdańska pogratulowała laureatom zwycięstwa oraz wręczyła dyplomy i nagrody:  eKarty prezentowe- Empik.
Okazało się, że klasa 7a wypadła najlepiej, ponieważ "zgarnęła" wszystkie nagrody. Wychowawczyni klasy 7a, p. Brygida  Wojnar była bardzo dumna z osiągnięć swoich uczniów.

Wyniki konkursów:

Konkurs Fotograficzny

• I miejsce: Jan Groń, kl. 7a
  • II miejsce: Franciszek Stawiarski, kl. 7a
  • III miejsce: Gabriela Kądziołka, 7a

Konkurs Plastyczny

• I miejsce: Maja Myśliwiec, Roksana Piksa, uczennice z kl. 7a

Jeszcze raz  WSZYSTKIM uczestnikom dziękujemy za udział, a  LAUREATOM GRATULUJEMY!!!