Turniej Wiedzy o Szkole i Patronie

Autor: M. Opoka

Turniej Wiedzy o Szkole i Patronie19 czerwca z okazji Święta Szkoły odbył się Turniej Wiedzy o Szkole i Patronie skierowany do uczniów klas I - III.

Każdą z klas reprezentowała dwuosobowa drużyna. Uczestnicy zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi szkolnej kroniki oraz wykazali się znajomością poszczególnych miejsc w szkole czy jej pracowników. Zmotywowani możliwością zdobycia punktów w postaci cukierków, przedstawiciele klas z zaangażowaniem rozwiązywali kolejne zadania, a ich koledzy dopingowali.

Turniej był dla uczniów szansą na sprawdzenie się, jak wiele już wiedzą o swojej szkole, ale przede wszystkim okazją do dobrej zabawy z rówieśnikami z innych klas.

Turniej Wiedzy o Szkole i PatronieTurniej Wiedzy o Szkole i Patronie