Wyniki Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego

Autor: R. Łukasik

Wyniki Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego10 czerwca 2024r. w Miasteczku Galicyjskim odbyło się uroczyste podsumowanie XIV- stej edycji Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego "Pejzaż sądecki – kolaż tradycji i współczesności" pod patronatem: JM Rektora ANS w Nowym Sączu dr. hab. inż. M. Cygnara, prof. ANS oraz Dyrektora Muzeum Ziemi Sądeckiej w Nowym Sączu dr. R. Ślusarka.

Na konkurs napłynęło ok.300 prac ze szkół Sądecczyzny i powiatów ościennych. Wśród nagrodzonych laureatów są uczniowie z naszej szkoły

W kategorii klas IV- VI:

• II miejsce – Gabriela Rosińska, kl. 6s
  • II miejsce – Wiktoria Wróbel, kl. 6b
  • III miejsce – Nikodem Szczęsny, kl. 4s
  • III miejsce – Franciszek Piprek, kl. 6s

W kategorii klas VII- VIII:

• III miejsce – Mateusz Leśniak, kl.7s

Wszystkie nagrodzone prace można podziwiać w Miasteczku Galicyjskim w Galerii Paszyńskiej, przez cały rok na pokonkursowej wystawie prac. Zachęcamy do oglądnięcia wystawy zwłaszcza te dzieci, które nie odebrały osobiście nagród, ponieważ przebywają na zielonej szkole w Bułgarii.

Serdecznie gratulujemy laureatom, wśród nich również Mai Wróbel z kl. 4a (której prace na konkurs zgłosił Pałac Młodzieży i zajęła również III miejsce), a pozostałym dzieciom dziękujemy za udział.