Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas IV-VII

Autor: R. Łukasik

brush 96240 1280Z przyjemnością informujemy, że  I Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Jan Kochanowski w plastyce" zorganizowany w dwóch kategoriach dla klas IV- V i dla klas VI- VII został rozstrzygnięty.

Konkurs miał na celu przede wszystkim popularyzowanie wśród uczniów twórczości i wizerunku Jana Kochanowskiego, patrona naszej szkoły. Jury miało trudny wybór, dlatego oprócz miejsc zostało przyznanych jeszcze po osiem wyróżnień w każdej kategorii.

Wyniki konkursu:

Kategoria  klas  4-5:
Ilustracje do wybranych fraszek: „Do gór i lasów”, „Na dom w Czarnolesie”, „Na lipę”, „O żywocie ludzkim”- przewidzianych programem nauczania języka polskiego odpowiednio na danym etapie kształcenia.

• I miejsce: Michał Laskosz, kl.5b,  fraszka:  „Na lipę”,

• Celina Szafarz, kl.7a
  • Jakub Tokarczyk, kl. 6s

LAUREATOM  SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie.
Konkursowe prace będzie można oglądać jako dekoracje na korytarzach w obydwóch budynkach naszej szkoły.
20 czerwca 2023r. podczas obchodów 130- lecia istnienia szkoły odbędzie się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

Oto zwycięskie prace: