Wyróżnienie w XX Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego!

Autor: K. Kluska

Twórczość patriotycznaJeszcze przed rozpoczęciem wakacji, 20 czerwca w Krakowie odbyła się gala wręczenia nagród dla laureatów XX Przeglądu Twórczości Patriotycznej Województwa Małopolskiego. W tym roku tematyka Przeglądu brzmiała:  "Dzień z historii Polski- kartka z kalendarza".

Kilkoro wychowanków naszej szkoły z klas 7. wykonywało prace w kategorii plastycznej.
Uczennica kl.7a - Agata Górecka - otrzymała wyróżnienie! Odebrała dyplom oraz nagrodę rzeczową.  Serdecznie gratulujemy!

Do konkursu uczniowie przygotowywali się pod okiem p. Katarzyny Kluski i p. Renaty Łukasik.