Zmagania z tabliczką mnożenia i dzielenia

Autor: Matematycy

10W dniach 27-28 listopada w naszej szkole odbył się konkurs wyłaniający Mistrza Tabliczki Mnożenia i Dzielenia.

Poza znajomością tabliczki mnożenia i dzielenia, konkurs łączył w sobie umiejętności informatyczne wraz z rywalizacją sportową, ponieważ wygrywała ta osoba, która bezbłędnie rozwiązała test on-line w najkrótszym czasie. Przystąpił do niego każdy uczeń z klas IV-VI. Gratulujemy wszystkim tym uczniom, którym to się udało. Finał zmagań konkursowych odbył się 1 grudnia 2023 r. Każdą klasę reprezentowała jedna osoba, która wygrała zawody klasowe.

Uzyskując tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia i Dzielenia, najlepszymi okazali się:

• z klas IV – Oskar Kożuch (4s)
  • z klas V – Tumyr Polikarpov (5s)
  • z klas VI – Weronika Surówka (6b).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do nieustannego treningu.

Drobne upominki dla zwycięzców w konkursie ufundowali Łącki Bank Spółdzielczy oraz Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.